Created with Sketch.

Detalii de Contact

Partenerul de afaceri preferat

Fie că sunteți cultivator, distribuitor, procesator de semințe de consum, ne dorim să ne considerați drept unul dintre partenerii de afaceri preferați.

Excelența în afaceri reprezintă angajamentul nostru și colaborarea este modul nostru de abordare.

 

Pentru a contacta un Distribuitor oficial Nuseed, vă rugăm să trimiteți un e-mail către info.eu@nuseed.com

Nuseed Europe Ltd – Sediul regional

Barnett House

53 Fountain Street

Manchester M2 2AN

United Kingdom

 

Telefona: 0161-235-6446

 

info.eu@nuseed.com

 

Europe

Sorin Ovidiu Otelea

Manager Vanzari – Europa Centrala/Vest

Cell: +40-744-301-100
Email: sorin.otelea@nuseed.com

Victoria Holme

Manager De Servicii Pentru Afaceri

Cell: +44-777-613-7672
Email: victoria.holme@nuseed.com

Gyorgy Barna

Manager Dezvoltare Produs - Europa

Cell: +36-20-425-9009
Email: gyorgy.barna@nuseed.co

Dincer Eren

Manager Tehnic - Europa

Cell: +90-532-069-4895
Email: dincer.eren@nuseed.co

Damien Grundy

Lider de marketing - Nuseed Europe Ltd

Cell: +44-161-235-6441
Email: damien.grundy@nuseed.com

Patrick Dieterich

Director General - Nuseed Europe Ltd

Cell: +33-6-2923-5262
Email: patrick.dieterich@nuseed.com

 

 

Noutăți Nuseed

La floarea soarelui se estimeaza sa se obtina peste 50 mil tone productia globala, pentru prima data

Suprafata globala semanata cu floarea soarelui a atins cel mai inalt nivel in 2017, chiar daca vremea secetoasa a afectat cateva piete printra care Europa, Ukraina si Rusia, insemnand ca…

Show more

Cererea globala de ulei continua sa creasca

Apetitul global pentru rapita continua sa creasca , cu o productie in crestere ce va…

Show more

Stadiile de creștere ale plantelor de floarea-soarelui

Plantele de floarea-soarelui trec prin patru stadii principale de dezvoltare, de la plantare la recoltare:…

Show more