Created with Sketch.

Агрономія Для Гібридів Соняшнику

Жовтень 27, 2017

Отримання хорошого врожаю сільськогосподарської культури вимагає зусиль подібно до використання високоякісних гібридів насіння за технологією Clearfield та Clearfield Plus.

Гібридне насіння створюється, коли селекціонери обмежують здатність соняшника до перехресного запилення та схрещують два різні сорти. Як результат, гібрид має більшу силу та краще росте у порівнянні з вихідною рослиною та дасть більше врожаю.

Гібридні соняшники будуть добре рости в системах з традиційною обробкою ґрунту, хоча необхідно враховувати деякі загальні агрономічні характеристики ґрунтів для підтримки врожайності сільськогосподарських культур..

Спочатку варто повністю використати пестициди для протруювання насіння, оскільки вони є найефективнішими та найбільш економними засобами боротьби з сільськогосподарськими шкідниками, які ви можете використовувати, і вони захистять ваше насіння на період від посадки до вкорінення.

Навіть невелика кількість шкідників та хвороб на ранніх етапах росту рослин можуть суттєво вплинути на кінцевий врожай.

Подумайте про протруювання насіння подвійної дії, яке містить інсектициди та фунгіциди для захисту посіву від комах та фузаріозу.

Коли мова йде про посадку рослини, незалежно від того, чи це нульова обробка ґрунту, мінімальна чи традиційна, впевніться, що ви налаштували сівалку на задану норму висіву.

Оптимальна густота посадки відрізняється в залежності від системи, регіону та навіть сезону, але пам’ятайте, що соняшники зможуть знизити популяцію шляхом збільшення насіння на одиницю рослини та ваги окремих насінин, в той час як при вищій популяції вони зменшують насіння на одиницю рослини та вагу окремих насінин.

Гібридні соняшники відповідають, зокрема, нижній межі популяції, оскільки мають високі компенсаторні характеристики і при цьому можуть давати врожай як і вищі рослини популяції, проте, при меншій кількості використовуваного насіння в цілому.

Також врахуйте кінцевого споживача; розмір насіння для кондитерських цілей буде зменшуватися при більшій популяції, тому навіть якщо зібраний комбайном урожай залишиться високим, частка насіння необхідного розміру може зменшитися.

Технологія Clearfield та Clearfield Plus дає фермерам прекрасні можливості щодо боротьби з бур’янами, особливо під час сходу та росту на ранніх етапах.

Більша резистентність гібридів соняшника до гербіцидів Clearfield дозволяє фермерам використовувати гербіциди широкого спектру дії в післясходовий період, що забезпечує довготривалу боротьбу з бур’янами.

Рентабельне вирощування соняшника потребує прийняття складних управлінських рішень, але інвестування в якісне насіння з початку не є одним з таких рішень.

Related Articles

Глобальний і різносторонній попит на соняшник створює можливості

Українські та російські виробники соняшнику залишаються ключовими гравцями на світовому ринку соняшникової олії, із швидким…

Показати більше

Соняшник – лідер ефективності інвестицій

Україна є номером один в світі серед виробників соняшникової олії у 2017 році.  Цей продукт…

Показати більше

Вперше світовий урожай соняшнику може досягти 50 мільйонів тонн

У 2017 році світові посіви соняшнику досягли нових максимумів, проте несприятлива погода втрутилася на ключові…

Показати більше

Глобальний попит на олійні культури продовжує зростати

Світовий апетит на рапc продовжує зростати, і в 2018 році очікується, що виробництво перевищить 50…

Показати більше