Created with Sketch.

Високоолеїнова олія корисна для споживачів і вигідна для виробників

Листопад 6, 2018

Високоолеїнова олія корисна для споживачів і вигідна для виробників

Портфоліо високоякісного високоолеїнового соняшнику Nuseed забезпечує європейських виробників високими врожаями зі стійкістю до несправжньої борошнистої роси і гербіцидів для управління бур’янами. Високоолеїнова олія вважається найкориснішою. Вона має високий вміст мононенасичених жирів, також відомих як олеїнова кислота, і корисніша через відсутність транс-жирів. Гібриди соняшнику, що містять високий рівень високоолеїнової олії, користуються попитом у переробників олії для ринку споживання.

«Nuseed розробив ряд високоолеїнових гібридів, які дуже добре показують себе в Європі, особливо в Україні, Румунії, Болгарії та Росії протягом сезону вегетації 2017 року», – говорить менеджер з агрономії Nuseed, Дінчер Ерен.

Для європейських виробників соняшнику, Nuseed має три високоефективних високоолоїнових гібриди; HХK12M010, Н4ХM411 і Кобальт 2.

НХK12M010 – середньоранній, високоолеїновий гібрид соняшнику. Цей гібрид має хорошу озерненість кошику, відмінну натуру зерна, високий вміст олії і олеїнової кислоти. Завдяки високій продуктивності і здатності протистояти несправжній борошнистій росі, цей гібрид є чудовим вибором для виробників.

Н4ХM411 підходить для різних типів грунту. Це високоолеїновий високоврожайний гібрид, який може показувати хороші результати в різних грунтово-кліматичних умовах. Ці риси надають виробникам гнучкість в управлінні посівом, в той час як стійкість до несправжньої борошнистої роси і технологія Clearfield ™  забезпечують захист від бур’янів і хвороб.

Кобальт 2 – це ранній, однорідний гібрид зі стійкістю до несправжньої борошнистої роси. З високою стійкості до хвороб і технологією Clearfield™, Кобальт 2 – ідеальний вибір для всіх регіонів вирощування соняшнику.

 

Особливості Clearfield і Clearfield Plus для ефективного контролю бур’янів, включаючи вовчок.

Гібриди HХK12M010, Н4ХM411 і Кобальт 2, все мають технологію Clearfield™ для розширеного і ефективного контролю бур’янів, особливо вовчка.

«Толерантність до гербіцидів у соняшнику залишатиметься важливою рисою в Східній Європі», – пояснює генеральний директор Nuseed в Європі Патрік Дітрік.

«Інтенсивне вирощування соняшнику в цій сфері вимагає сучасних гібридів з генетичною стійкістю до хвороб, а також з технологією стійкості до гербіцидів. Clearfield™ – важливий інструмент в арсеналі фермера для боротьби з вовчком у полі, тому для рослини важлива стійкість до гербіцидів для боротьби з бур’янами ».

Система Clearfield™ і Clearfield™ Plus використовуються для соняшника традиційної селекції для забезпечення контролю сезонних бур’янів і підвищення врожайності в стресових умрвах, в той же час сприяючи збільшенню вмісту олії і врожайності зерна.

«Clearfield™ заснований на ImiSun, який став важливим компонентом гібридів олійного соняшнику і кондитерського соняшнику», – говорить Патрік Дітрік. «З моменту свого запуску в 2003 році технологія була прийнята в регіонах вирощування соняшнику в усьому світі через більш широкий спектр боротьби з бур’янами; високого рівня стабільності; більшої гнучкості в термінах застосування гербіцидів; сезонного контролю бур’янів і потреби меншої кількості гербіцидів для дії ».

 

Related Articles

ВПЛИВ КЛІМАТИЧНИХ ЗМІН НА ВИРОЩУВАННЯ СОНЯШНИКУ

Соняшник – це витривала культура, здатна виробляти життєздатні врожаї навіть у спекотні сухі сезони, але…

Показати більше

Clearfield – проста опція для боротьби з бур’янами

Clearfield – це не генетично модифікована (НЕ ГМ) ознака толерантності до гербіцидів, який застосовується до…

Показати більше

У центрі уваги – вовчок!

Orobanche cumana (Вовчок соняшнику) – це рослина-паразит, що представляє серйозну загрозу для виробництва соняшнику в…

Показати більше

Глобальний і різносторонній попит на соняшник створює можливості

Українські та російські виробники соняшнику залишаються ключовими гравцями на світовому ринку соняшникової олії, із швидким…

Показати більше